Island View Beach Apartment

Βασικές ανέσεις

  • 50 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Τοποθεσία

    Παραλία Νέας Ηρακλείτσας, ένα τουριστικό αξιοθέατο, απέχει περίπου 4 χλμ. από το Island View Beach Apartment Néa Péramos.

    Κάντε έναν ήσυχο περίπατο 10 λεπτών για να φτάσετε στο κέντρο της Νέας Περάμου.

    Το διαμέρισμα περιλαμβάνει αίθριο, μπαλκόνι και χώρο καθιστικού με ρυθμιζόμενο κλιματισμό για απόλυτη άνεση. Αυτό το διαμέρισμα παρέχει στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου στο μπάνιο. Επιπλέον, θα βρείτε ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

    Το Island View Beach Apartment έχει ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και φούρνο.

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 22:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείας00002090326

    Δωμάτια στο Island View Beach Apartment Néa Péramos

    Το διαμέρισμα περιλαμβάνει αίθριο, μπαλκόνι και χώρο καθιστικού με ρυθμιζόμενο κλιματισμό για απόλυτη άνεση. Αυτό το διαμέρισμα παρέχει στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου στο μπάνιο. Επιπλέον, θα βρείτε ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

    Άφιξη
    Αναχώρηση
    Επισκέπτες
    2 επισκέπτες

    Ενήλικες:

    2

    Παιδιά:

    0
    Island View Beach Apartment Néa Péramos Ανέσεις φωτογραφία Island View Beach Apartment Néa Péramos Ανέσεις φωτογραφία Island View Beach Apartment Néa Péramos Ανέσεις φωτογραφία Island View Beach Apartment Néa Péramos Ανέσεις φωτογραφία Island View Beach Apartment Néa Péramos Κουζίνα φωτογραφία Island View Beach Apartment Néa Péramos Νιπτήρες φωτογραφία Island View Beach Apartment Néa Péramos Ανέσεις φωτογραφία Island View Beach Apartment Néa Péramos Άλλο φωτογραφία Island View Beach Apartment Néa Péramos Λεπτομέρειες φωτογραφία Island View Beach Apartment Néa Péramos Ανέσεις φωτογραφία
    Διαμέρισμα με ένα υπνοδωμάτιο

    Μέγεθος: 50 μ²

    Τύπος κρεβατιού: Διπλό κρεβάτι

    Περισσότερες πληροφορίες +

    Η τοποθεσία του Island View Beach Apartment Néa Péramos

    Αξιοθέατα
    Καταπληκτικά εστιατόρια
    Μεταφορά

    Τα σχόλια των πελατών του Island View Beach Apartment Néa Péramos

    Εδώ θα βρείτε σχόλια που δημοσίευσαν οι χρήστες μας σ' αυτόν τον ιστότοπο

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.

    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Προσπαθήστε ξανά.

    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Νόμισμα
    • USD Δολάριο ΗΠΑ
    • EUR Ευρώ
    • GBP Λίρα στερλίνα
    • AUD Δολάριο Αυστραλίας
    • CAD Δολάριο Καναδά
    • BRL Ρεάλ Βραζιλίας
    • CNY Γουάν Κίνας
    • CZK Κορόνα Τσεχίας
    • DKK Κορόνα Δανίας
    • HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ
    • ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ
    • JPY Γεν Ιαπωνίας
    • MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας
    • NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας
    • NOK Κορόνα Νορβηγίας
    • PLN Ζλότι Πολωνίας
    • RON Νέο λέου Ρουμανίας
    • RUB Ρούβλι Ρωσίας
    • SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας
    • SGD Δολάριο Σιγκαπούρης
    • ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής
    • KRW Νοτιοκορεατικό γουόν
    • SEK Κορόνα Σουηδίας
    • CHF Ελβετικό φράγκο
    • TRY Τουρκική λίρα
    • UAH Χρίβνια Ουκρανίας
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Μπατ Ταϊλάνδης
    Επιλογή γλώσσας
    Δείτε τις καλύτερες διαθέσιμες προσφορές
    Εισάγετε ημερομηνίες για να δείτε τις τιμές
    Άφιξη
    Αναχώρηση
    Επισκέπτες
    2 επισκέπτες

    Ενήλικες:

    2

    Παιδιά:

    0
    Island View Beach Apartment Néa Péramos